25.05.2021

14.05.2021 został zakończony nabór wniosków aplikacyjnych na konkurs ogłoszony w ramach projektu „Pilotażowy projekt dotyczący rozwoju współpracy w zakresie B+R między biznesem i uczelniami”.

Nabór był wspólny, odbył się w jednym czasie i na tych samych zasadach dla wszystkich partnerskich uczelni. Ocenę formalną przeprowadzoną przez Biura Obsługi Projektu na UwB/PB/UMB przeszło pozytywnie 36 wniosków. Z ramienia poszczególnych uczelni liczba wniosków aplikacyjnych kształtuje się następująco:

Uniwersytet w Białymstoku - 7 wniosków

Politechnika Białostocka - 19 wniosków

Uniwersytet Medyczny - 10 wniosków

Wszystkie wnioski złożone przez wnioskodawców z Uniwersytetu w Białymstoku przeszły pozytywnie ocenę formalną i zostaną skierowane do oceny merytorycznej I stopnia.

PARTNERZY:

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.