Podcast w popkulturze z perspektywy dziennikarki radiowej i słuchaczki

plakat

Instytut Studiów Kulturowych (Zakład Studiów nad Kulturą i Mediami) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Studenckie kwadranse z kulturą. W środę, 24 maja 2023 r., gościem ISK będzie dziennikarka Polskiego Radia Białystok Iza Serafin. Temat jej prelekcji brzmi „Podcast w popkulturze z perspektywy dziennikarki radiowej i słuchaczki”.

Redaktor Iza Serafin opowie o fenomenie podcastu, jako formie przekazu medialnego. Temat zostanie przedstawiony z perspektywy dziennikarki radiowej, jak i słuchaczki podcastów. Będzie można dowiedzieć się, jakie miejsce w kulturze zajmuje podcast, jak postrzegają go dziennikarze i dlaczego właśnie taka forma przekazu zyskuje coraz większą popularność, a także jakich podcastów warto słuchać.

Wykład będzie połączony z dyskusją. Początek - godzina 13:15, sala B4 w siedzibie Instytutu Studiów Kulturowych UwB (ul. Świerkowa 20).