Pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku uhonorowani odznaczeniami państwowymi

22.02.2023

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu w Białymstoku, które odbyło się 22 lutego 2023 r. dwoje pracowników uczelni otrzymało Krzyż Zasługi oraz Medal za Długoletnią Służbę. Aktu dekoracji dokonał prof. Robert Ciborowski, rektor Uniwersytetu w Białymstoku. Uroczystość odbyła się w Sali Senatu w Rektoracie UwB.

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI został odznaczony:

dr Robert Jerzy Szymula - Wydział Filologiczny

MEDALEM BRĄZOWYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ została odznaczona:

dr Karina Sachpazidu - Instytut Zarządzania