Prof. David Newman o relacjach izraelsko-palestyńskich

30.05.2022

Instytut Socjologii UwB oraz Laboratorium Terra Diversa zapraszają na spotkanie z prof. Davidem Newmanem z Ben Gurion University w Izraelu. Profesor Newman, w ramach swojego pobytu w IS, wygłosi 9 czerwca o godz. 9:00 wykład pt. „The Changing Dynamics of Border Geopolitics in Israel-Palestine”.

Wykład odbędzie się w sali 128A w Instytucie Socjologii przy pl. NZS 1. Będzie prowadzony w języku angielskim i transmitowany również na platformie zoom.