Przed nami Uniwersalia, czyli wielkie święto społeczności UwB

Uniwersalia 2023 - grafika

Koncerty, strefa chilloutu, strefa gastronomiczna i niepowtarzalna atmosfera. Takie będą Uniwersalia, na które w piątek, 19 maja zaprasza Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku. Święto społeczności akademickiej UwB odbędzie się w kampusie przy ul. Ciołkowskiego, bramki zostaną otwarte o godz. 16. Wstęp wolny.

- Uniwersalia to święto całej społeczności akademickiej naszej Uczelni. Na wspólną zabawę zapraszamy przede wszystkim studentów i pracowników UwB, ale także osoby pełnoletnie spoza Uniwersytetu. Zapewniamy wyśmienitą atmosferę. Do zobaczenia w piątek – mówi Wiktor Walewski, przewodniczący Parlamentu Studenckiego UwB.

Na tegorocznych Uniwersaliach wystąpią: LaVenders (godz. 19:00), The Small Town Kids (godz. 20:10), Stach Bukowski (godz. 21:20) oraz VBS (godz. 22:30). Oprócz koncertów, na uczestników imprezy będzie czekały również strefa chilloutu i strefa gastronomiczna.

Na wniosek Parlamentu Studenckiego piątek, 19 maja jest dniem rektorskim na UwB, bez obowiązku odpracowania. Taką decyzję podjął Rektor Uniwersytetu w Białymstoku. Dzień rektorski nie dotyczy studentów Filii UwB w Wilnie.

Więcej informacji na stronie: https://uniwersalia.uwb.edu.pl/

oraz na Facebooku: https://fb.me/e/2OYVyQab6

Regulamin imprezy: ,,UNIWERSALIA 2023”