Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku dla AZS UwB!

02.12.2016
Reprezentacja Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu w Białymstoku wygrała Towarzyski Turniej w FUTSALU o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku! Turniej organizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz AZS UwB odbył się w piątek, 2 grudnia, na hali sportowej UwB.
II miejsce zajął Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku, III - VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, a IV - Wydziałowe Koło Piłkarskie "Strzelec". Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciu - zwycięska drużyna AZS UwB.

Zobacz zdjęcia z turnieju:
tutaj

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.