Regionalny Konkurs Informatyczny

02.03.2016

Corocznie, począwszy od roku szkolnego 2000/2001, Instytut Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Regionalny Konkurs Informatyczny. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy informatycznej oraz umiejętności korzystania z narzędzi współczesnej technologii informatycznej.

Rozpoczęcie konkursu 22.02.16 r. Finał konkursu odbędzie się 9.04.2016 r. w Kampusie UwB. Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania.

Szczegóły na stronie: http://ii.uwb.edu.pl/rkinfor/