Rekrutacja uzupełniająca a studia niestacjonarne

24.09.2024
grafika

To już ostatnia szansa, by od października zostać studentem Uniwersytetu w Białymstoku. W środę, 25 września, zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca na studia niestacjonarne. Rejestracja kandydatów potrwa jeden dzień i będzie prowadzona w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

Kandydaci mają do wyboru 11 kierunków na studiach niestacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich. Ofertę przygotowały Wydziały: Nauk o Edukacji, Prawa oraz Zarządzania.

Rekrutacja będzie prowadzona tylko 25 września. Dzień później kandydaci poznają wyniki postępowania rekrutacyjnego. 27 września będą przyjmowane dokumenty w siedzibach Wydziałów. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce Kandydat.

Szczegółowa oferta:

Wydział Nauk o Edukacji

• pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – studia jednolite magisterskie
  • pedagogika opiekuńczo – wychowawcza - studia pierwszego stopnia
  • pedagogika resocjalizacyjna - studia pierwszego stopnia
  • twórcza resocjalizacja z arteterapią - studia drugiego stopnia

Wydział Prawa

• administracja - studia pierwszego i drugiego stopnia
  • bezpieczeństwo i prawo - studia pierwszego i drugiego stopnia
  • kryminologia - studia pierwszego i drugiego stopnia
  • prawo i podatki w biznesie - studia pierwszego stopnia
  • doradztwo podatkowe i administracja skarbowa - studia drugiego stopnia
  • prawo - studia jednolite magisterskie

Wydział Zarządzania

• zarządzanie – studia pierwszego i drugiego stopnia

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.