Rektor Uniwersytetu w Białymstoku wręczył kolejne powołania

04.09.2024
wręczenie powołań

Rektor Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr hab. Mariusz Popławski wręczył dziś (04.09.2024) oficjalne powołania kolejnym prodziekanom, dziekanowi Wydziału Studiów Kulturowych oraz kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

Spotkanie odbyło się w Rektoracie UwB przy ul. Świerkowej. Prof. Mariusz Popławski, gratulując powołanym, przypomniał, że funkcja dziekana i prodziekana wydziału oraz dyrektora/kierownika jednostki ogólnouczelnianej to zaszczyt, ale także ogromne wyzwania.

- Chciałbym, żeby ta funkcja sprawiała Państwu satysfakcję, przynosiła efekty i powodowała rozwój jednostki, w ramach której będziecie Państwo pełnić swoją funkcję. Nie będzie to proste, bo przed nami wiele wyzwań, ale jestem przekonany że znakomicie sobie Państwo poradzicie. Z mojej strony możecie Państwo liczyć na wsparcie - podkreślał rektor Uniwersytetu w Białymstoku.

Powołania odebrali:

• Dr hab. Andrzej Kisielewski, prof. UwB - dziekan Wydziału Studiów Kulturowych
  • Dr Katarzyna Wierzbicka - prodziekan ds. współpracy instytucjonalnej i umiędzynarodowienia Wydziału Ekonomii i Finansów
  • Dr hab. Robert Poczobut, prof. UwB - prodziekan ds. kognitywistyki Wydziału Filozofii i Kognitywistyki
  • Dr Krystyna Perzyńska - prodziekan ds. studenckich i współpracy międzynarodowej Wydziału Fizyki
  • Dr hab. Artur Korniłowicz, prof. UwB - prodziekan ds. naukowych Wydziału Informatyki
  • Dr Małgorzata Zdanowicz - prodziekan ds. studenckich Wydziału Informatyki
  • Dr Karolina Szymborska - prodziekan ds. dydaktycznych Wydziału Studiów Kulturowych
  • Dr hab. Elżbieta Kużelewska, prof. UwB - prodziekan ds. nauki Wydziału Prawa
  • Dr hab. Konrad Talmont-Kamiński, prof. UwB - prodziekan ds. nauki Wydziału Socjologii
  • Mgr Eliza Krotke - kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.