Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do programu Erasmus+

08.11.2021

Od 8 listopada 2021 r. do 10 stycznia 2022 r. będzie trwała rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników wydziałów/instytutów oraz innych jednostek UwB uczestniczących w programie Erasmus+ KA107-2020-2023, na wyjazdy do wybranych krajów partnerskich (spoza Unii Europejskiej) w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych przez nauczycieli (STA) lub w celach szkoleniowych pracowników (STT).

Formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptowany przez wszystkie strony Mobility Agreement, należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej, przy ul. Świerkowej 20B, pokój 11 lub mailowo na adres: u.danilczyk@uwb.edu.pl.

W przypadku, gdy nie zostanie wyczerpany limit miejsc w okresie rekrutacyjnym, ogłoszona zostanie rekrutacja ciągła.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.