Samorządy studenckie zapraszają na Zeruwkę

01.08.2022

Już 28 sierpnia rozpoczyna się kultowy obóz dla przyszłych studentów - Zeruwka. Szkolenia, integracja, mnóstwo wiedzy niezbędnej dla nowych żaków, a to wszystko w pięknym otoczeniu mazurskich jezior i lasów - to najlepszy opis naszego białostockiego adapciaka. Zapisy na wyjazd ruszyły właśnie dziś i potrwają do 19 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

"Poczujcie studencką atmosferę przed rokiem akademickim i wejdźcie na swoje wydziały z przewagą na starcie" - zachęcają nowo przyjętych studentów organizatorzy. Zeruwkę przygotowały wspólnie Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku, Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej oraz Samorząd Studentów UMB.

Więcej informacji można znaleźć tu: https://bit.ly/3oLuFmy

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.