Socjologia kontemplacyjna. Perspektywa, metody i techniki badawcze

20.12.2022

Instytut Socjologii UwB zaprasza na wykład otwarty prof. dr. hab. Krzysztofa Koneckiego pt. "Socjologia kontemplacyjna. Perspektywa, metody i techniki badawcze".

Krzysztof Konecki jest profesorem socjologii, pracuje w Instytucie Socjologii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Interesuje się socjologią jakościową, socjologią interakcji, interakcjonizmem symbolicznym, socjologią ciała, metodologią nauk społecznych, socjologią wizualną, komunikacją i zarządzaniem międzykulturowym, kulturą organizacyjną i zarządzaniem oraz socjologią kontemplacyjną. Jest redaktorem naczelnym Qualitative Sociology Review, pełni funkcję przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz jest członkiem Komitetu Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Wykład obędzie się 22 grudnia 2022 (czwartek) o godz. 9.00, w sali 108 A w budynku przy Placu NZS 1 w Białymstoku.