Spotkanie dotyczące zasad ewaluacji działalności naukowej

11.12.2019

W imieniu rektora Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczącego zasad ewaluacji jakości działalności naukowej.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2019 r. (wtorek), o godzinie 11.00, w Auli Wydziału Matematyki (Kampus UwB, ul. Ciołkowskiego 1M).

Harmonogram wydarzenia:

10.45-11.00 - rejestracja