Studia Sieci Uniwersytetów Pogranicza ze 100 punktami w wykazie czasopism naukowych

19.07.2023
okładka Studiów SUP

Wydawane przez Uniwersytet w Białymstoku "Studia Sieci Uniwersytetów Pogranicza" ponownie znalazły się w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych. Czasopismo otrzymało 100 punktów i zostało przypisane do dyscyplin naukowych: nauki prawne, nauki o polityce i administracji, stosunki międzynarodowe.

Komunikat w sprawie wykazu czasopism naukowych i materiałów z konferencji międzynarodowych wydał 17 lipca 2023 r. Minister Edukacji i Nauki.

"Studia Sieci Uniwersytetów Pogranicza" to czasopismo naukowe wydawane przez Uniwersytet w Białymstoku. Ten międzynarodowy rocznik ukazuje się od 2017 r. Studia są platformą do wymiany współczesnej myśli naukowej młodych, a także bardziej doświadczonych naukowców Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Centralnej. Czasopismo jest poświęcone zagadnieniom prawniczym lub administracyjnym. Artykuły naukowe są publikowane w języku angielskim.

Redaktorem naczelnym "Studiów SUP" jest dr hab. Jarosław Matwiejuk, prof. UwB i prorektor uczelni ds. rozwoju.