Uchylenie rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki

16.08.2021

Zachęcamy do zapoznania się z informacją, dotyczącą uchylenia rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/uchylenie-rozporzadzenia...

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.