Uniwersytet w Białymstoku uruchamia rekrutację uzupełniającą na studia niestacjonarne

grafika

To już ostatnia szansa, by w roku akademickim 2023/2024 zostać studentem Uniwersytetu w Białymstoku. W najbliższy poniedziałek uczelnia uruchamia rekrutację uzupełniającą na studia niestacjonarne. Zapisy będą prowadzone przez dwa dni 25 i 26 września.

Do wyboru jest w sumie 11 kierunków, w tym osiem na studiach niestacjonarnych I stopnia, osiem na studiach II stopnia oraz dwa na jednolitych magisterskich. To oferta przygotowana przez Wydział Ekonomii i Finansów, Wydział Nauk o Edukacji oraz Wydział Prawa i Instytut Zarządzania. Kandydaci mogą wybrać m.in. prawo, ekonomię, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, zarządzanie, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, administrację.

Rekrutacja chętnych potrwa dwa dni (25, 26 września) i będzie prowadzona w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów https://irk.uwb.edu.pl/pl/.

W czwartek, 28 września, zostaną ogłoszone wstępne wyniki uzupełniającej rekrutacji, a dzień później osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dostarczyć wymagane dokumenty do siedziby wybranego wydziału/instytutu.

Studia niestacjonarne pierwszego stopnia

• Administracja
  • Bezpieczeństwo i prawo
  • Ekonomia