Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 - transmisja on-line

09.10.2024
grafika

Rektor Uniwersytetu w Białymstoku oraz Senat Uczelni zapraszają na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025, która odbędzie się w czwartek, 10 października, w Auli im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej 20. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12. Wydarzenie będzie transmitowane.

Program uroczystości:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie, powitanie Gości
  • Wystąpienie Rektora prof. dr. hab. Mariusza Popławskiego
  • Immatrykulacja studentów i doktorantów
  • Gaude Mater Polonia
  • Wręczenie Medalu Uniwersytetu w Białymstoku i nadanie tytułu Zasłużony dla Uniwersytetu
  • Wystąpienia przedstawicieli Samorządu Studenckiego i Samorządu Doktorantów
  • Wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego Dlaczego ekonomia ma znaczenie?
  • Gaudeamus
  • Spotkanie koktajlowe

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.