Warsztat "Jak prezentować swoje pomysły przemysłowi?”

10.02.2020

Wschodni Ośrodek Transferu Technologii (WOTT) serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu szkoleń  z zakresu tematyki ochrony patentowej oraz komercjalizacji wyników badań naukowych.

Warsztat: "Jak prezentować swoje pomysły przemysłowi?”

Podczas spotkania słuchacze będą mogli się zapoznać w jaki sposób należy przedstawiać i opisywać wyniki badań naukowych, patentów lub innych pomysłów dla gospodarki w celu ich praktycznego zastosowania.

Termin: 18 lutego 2020 r., godz. 12:15 - 14:15.

Miejsce: Kampus UwB, ul. K. Ciołkowskiego 1M  - (Budynek Wydziału Matematyki i Instytut Informatyki), sala wykładowa nr 2048.

Szkolenie poprowadzi Pan Tomasz Stypułkowski – Prezes Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o.

Więcej o WOTT i o projekcie Inkubator Innowacyjności 2.0

nag%C5%82%C3%B3wek%20IN2.jpg