Władze Filii UwB w Wilnie uczciły 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

12.11.2020

11 listopada, z okazji Święta Niepodległości Polski, dyrektor Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego dr hab. Jerzy Halicki, prof. UwB, zastępca dyrektora Filii dr Elżbieta Majewska wraz ze studentami złożyli wieniec przy Mauzoleum Matki i Serca Syna na Rossie oraz na cmentarzu wojskowym na Antokolu.

Przedstawiciele wydziału zapalili też znicze na grobach nieznanych żołnierzy wojsk polskich w Niemenczynie oraz w Zułowie, rodzimej miejscowości marszałka Józefa Piłsudskiego.