Wszystko o wyjazdach na Erasmusa! ESN UwB zaprasza

13.01.2020

Sekcja Erasmus Student Network Uniwersytetu w Białymstoku (ESN UwB) zaprasza studentów naszej uczelni na wydarzenie pod hasłem "W 2020 wyjadę na Erasmusa".

Podczas spotkania można będzie dowiedzieć się wszystkiego, co związane z programem Erasmus+. Do wyjazdu będą inspirować m.in. studenci zagraniczni, którzy właśnie przebywają na wymianie w Białymstoku - opowiedzą o swoich przeżyciach i doświadczeniach.

Wydarzenie odbędzie się 22.01.2020 r. (środa) o godzinie 16:30 w s. 214 Wydziału Prawa (ul. A. Mickiewicza 1, Białystok).

Więcej informacji na Facebook'u.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.