Wydział Chemii zaprasza na międzynarodową konferencję pt. Recent achievements in nanotechnology– 10th anniversary of BNT Center University of Bialystok

plakat konferencji

W dniach 28 maja -1 czerwca 2023 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Recent achievements in nanotechnology– 10th anniversary of BNT Center University of Bialystok”. Do udziału w tym wydarzeniu Komitet Organizacyjny zaprasza zainteresowanych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, a także pasjonatów nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych. Organizatorom konferencji zależy, by przyczyniła się ona do wymiany doświadczeń, wiedzy, inspiracji, a także do nawiązania nowej współpracy.

Tematyka konferencji zawiera się w trzech głównych panelach tematycznych obejmujących zagadnienia związane z: nanomateriałami, ich charakterystyką, zastosowaniem i potencjalną toksycznością.

Tematy poruszane w ramach konferencji:

Różnorodność nanomateriałów
Funkcjonalizacja nanomateriałów
Charakterystyka i modyfikacje nanomateriałów
Zastosowania nanomateriałów
Nanokompozyty
Toksyczność nanomateriałów

Rejestracja uczestników możliwa jest na stronie: https://docs.google.com/forms

Szczegółowe informacje: https://chemia.uwb.edu.pl/nauka/konferencje/recent-achievements-in-nanotechnology