Wyjazdy pracowników w ramach programu Erasmus+

25.10.2021

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ do krajów Unii Europejskiej i krajów stowarzyszonych (KA 131) w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) oraz w celach szkoleniowych (STT) na rok akademicki 2021/2022 będzie trwała od 25 października do 07 listopada 2021 r. Po tym okresie przejdzie w rekrutację ciągłą do wyczerpania miejsc.

Formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptowany przez wszystkie strony Mobility Agreement należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej, osobiście lub drogą mailową:
incoming@uwb.edu.pl - wyjazdy typu STA,
e.szpiganowicz@uwb.edu.pl - wyjazdy typu STT.

Jednocześnie informujemy, że wciąż trwa rekrutacja na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) w ramach przedłużonego projektu KA103 2020/2021. Mobilność powinna być zrealizowana w przeciągu dwóch miesięcy od daty wpłynięcia dokumentów. Wyjazdy mogą być realizowane do końca maja 2022 r.

Nowe zasady kwalifikacji pracowników oraz wzory dokumentów są dostępne w zakładkach: Wykłady oraz Szkolenia.