Zapraszamy na turniej szachowy o Puchar Rektora UwB

Data: 04.03.2023
Miejsce wydarzenia: Hala Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB przy ulicy Świerkowej 20A.
Godzina: 09:30 - 14:30

Miłośnicy królewskiej gry ponownie na start. W sobotę, 4 marca 2023 r. odbędzie się turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy chętni, niezależnie od wieku. Zapisy już się rozpoczęły.

Turniej, już po raz kolejny, organizują Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu w Białymstoku, Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Województwa Podlaskiego oraz największa podlaska uczelnia.

Zawody odbędą się w sobotę, 4 marca, w godz. 9.30 – 14.30, w Hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB przy ulicy Świerkowej 20A. Limit miejsc – 100.

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, niezależnie od wieku, jednak do klasyfikacji Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej (PALM) będą brani pod uwagę tylko studenci podlaskich szkół wyższych, po okazaniu ważnych legitymacji AZS (wystarczy dowód elektroniczny). Miejsce w klasyfikacji PALM daje możliwość zdobycia punktów wymaganych do stypendium.

Zwycięzcy turnieju zostaną nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami oraz atrakcyjnymi nagrodami finansowymi. Dla pozostałych uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe.

Chętni mogą zgłaszać się do 2 marca. Zapisy prowadzone są drogą mailową: azsuwb1@gmail.com lub za pośrednictwem strony chessarbiter: http://chessarbiter.com/turnieje/

Opłata startowa wynosi 10 zł, zwolnione są z niej osoby posiadające ważną legitymację AZS.

Więcej szczegółów, w tym regulamin turnieju, można znaleźć na stronie:  https://www.facebook.com/events/

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.