Zaproszenie na spotkanie z prof. Krzysztofem Zanussim połączone z projekcją jego filmu

Data: 09.10.2023
Miejsce wydarzenia: Aula im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku
Godzina: 17:30 - 19:00

Rektor Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza pracowników, doktorantów i studentów największej podlaskiej uczelni na spotkanie z profesorem Krzysztofem Zanussim połączone z projekcją jego filmu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 października, o godz. 17.30 w auli Wydziału Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej 20. Liczba miejsc jest ograniczona, darmowe wejściówki można odebrać w Dziale Promocji UwB.

Jeden z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina prof. Krzysztof Zanussi będzie gościem uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie w Białymstoku, która odbędzie się we wtorek, 10 października. Wygłosi wykład inauguracyjny pt. „Dylematy postępu”.

Dzień wcześniej – poniedziałek, 9 października – w auli im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej odbędzie się spotkanie z prof. Zanussim połączone z projekcją filmu. Rozpocznie się ono o godz. 17. 30, a wprowadzenie do filmu wygłosi dr hab. Ewa Katarzyna Citko, prof. UwB z Wydziału Studiów Kulturowych.

Do udziału w spotkaniu Rektor Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr hab. Robert Ciborowski zaprasza pracowników i studentów UwB. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wejściówki.

Dział Promocji UwB ma do rozdania sto darmowych wejściówek. Można je odbierać do czwartku (5.10) w Rektoracie UwB przy ul. Świerkowej 20, pokój 123, w godz. 8-15.30.