Konferencja "Chrześcijańskie dziedzictwo duchowe narodów słowiańskich. Język. Literatura. Kultura. Historia"

28.09.2020

Dziś (28 września) rozpoczyna się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Chrześcijańskie dziedzictwo duchowe narodów słowiańskich. Język. Literatura. Kultura. Historia" organizowana m.in. przez Wydział Filologiczny UwB. Jej tematem jest monastycyzm i mistycyzm w literaturze, kulturze i języku Słowian.

Termin: 28-29 września 2020 r.
Miejsce: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego (Sala studyjna, VI piętro) / Akademia Supraska / Wydział Filologiczny UwB

PROGRAM KONFERENCJI DO POBRANIA