Rozprawa doktorska obroniona na UwB - nagrodzona

17.07.2024
prof. dr hab. Mariusz Popławski, dr Mariusz Tomaszuk, dr hab. Elżbieta Kużelewska, prof. UwB

Rozprawa doktorska przygotowana i obroniona na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku przez dr. Mariusza Tomaszuka pod opieką dr hab. Elżbiety Kużelewskiej, prof. UwB zatytułowana „Geneza i status ustrojowy federacyjnej Prezydencji Bośni i Hercegowiny” została nagrodzona nagrodą główną w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę doktorską pt. "Europa i jej bliskie sąsiedztwo”. Konkurs został zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych – Oddział Poznań.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w trakcie międzynarodowej konferencji naukowej „Europa XXI wieku” odbywającej się w Słubicach i organizowanej przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zdjęcie pochodzi z Uroczystości promocji habilitacyjnych i doktorskich na Uniwersytecie w Białymstoku w dnia 13.03.2024 r.