Rozprawa doktorska dr. Konrada Wnorowskiego z UwB nagrodzona

27.09.2023

Rozprawa „Międzynarodowe porozumienia polskiego samorządu terytorialnego w świetle prawa międzynarodowego” autorstwa dr. Konrada Wnorowskiego z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zdobyła nagrodę główną XX edycji Konkursu im. Profesora Michała Kuleszy. Wręczenie nagród odbyło dziś (27.09.2023) w Warszawie.

Konkurs im. Profesora Michała Kuleszy ogłoszony został przez Wolters Kluwer Polska i Redakcję „Samorządu Terytorialnego”. Komisja konkursowa oceniała rozprawy doktorskie oraz prace magisterskie dotyczące samorządu terytorialnego i zagadnień decentralizacji, obronione w 2022 r. Laureaci odebrali nagrody i wyróżnienia podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, w siedzibie MSWiA.

Dr Konrad Wnorowski jest zatrudniony w Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego i Europejskiego. Promotorem jego rozprawy doktorskiej był prof. dr hab. Maciej Perkowski, a promotorem pomocniczym dr Wioleta Hryniwicka-Filipkowska (oboje z Wydziału Prawa UwB).

Więcej informacji o Konkursie i laureatach.