BOSS - biznesowy festiwal Studenckiego Forum Business Centre Club

03.03.2017

Od 9 do 11 marca w Białymstoku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu BOSS. To największy biznesowy festiwal organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club, który odbywa się nieprzerwanie od 15 lat. Festiwal to bezpłatne wykłady, warsztaty i spotkania z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się praktyczną wiedzą ze studentami. Wydarzenie objął swoim patronatem rektor Uniwersytetu w Białymstoku dr hab. Robert Ciborowski, prof. UwB, a także prezydent Białegostoku dr hab. Tadeusz Truskolaski.
Spotkania podczas dwóch festiwalowych dni, 10 i 11 marca, będa się odbywać na kampusie UwB - serdecznie zapraszamy!

W tym roku podczas festiwalu w Białymstoku wystąpi Kamil Cebulski. Jest to najmłodszy milioner w Polsce, a w prowadzeniu działalności gospodarczej uczestniczył już w wieku 14 lat. Jednym z gości będzie też Tomasz Jakimiuk, znany podróżnik, który opowie, jak spełniać swoje marzenia. Cele festiwalu to m.in. aktywizacja studentów, zachęcenie do inwestowania w siebie i swoją przyszłość, tworzenie nowych sieci kontaktów biznesowych, rozwój młodego pokolenia przedsiębiorców.