Info Day: "Początkujący naukowiec - możliwości rozwoju kariery naukowej"

12.06.2018

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery naukowej, jesteś doktorantem albo niedawno obroniłeś doktorat – to spotkanie jest dla Ciebie! Zapraszamy na Dzień Informacyjny poświęcony rozwojowi kariery naukowej początkujących naukowców. Na spotkaniu będzie można zapoznać się z ofertą stypendialną Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, grantami Narodowego Centrum Nauki oraz ofertą programu Horyzont 2020. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja przez stronę: http://rpkbialystok.pb.edu.pl/119-szkolenia/szkolenia-aktualne/1051-poczatkujacy-naukowiec-mozliwosci-rozwoju-kariery-naukowej

18 CZERWCA 2018

Kampus Uniwersytetu w Białymstoku,

Instytut Chemii, ul. Ciołkowskiego 1K, Białystok