Już 21 listopada ciekawe spotkania w ramach Tygodnia Otwartej Nauki

14.11.2017

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku we współpracy z Fundacją Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab", pod patronatem Koalicji Otwartej Edukacji i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach Tygodnia Otwartej Nauki zapraszają do udziału w dwóch spotkaniach:

- 21 listopada 2017 roku, Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Świerkowa 20, w sali C2.2, godz. 11.00-13.00:

Tomasz Lewandowski  „Jak zwiększyć widoczność publikacji naukowych w Internecie z pomocą Google Scholar"

oraz Kamil Śliwowski „Otwarte zasoby edukacyjne na uczelni, skąd brać i jak z nich korzystać?"

- oraz 21 listopada o godz. 18.00, kawiarnia "Kwestia czasu", Plac NZS 1 (piwnica budynku Wydziału Historyczno-Socjologicznego) - kawiarnia naukowa organizowana we współpracy z Instytutem Socjologii i Kognitywistyki:

Edwin Bendyk  „Nowy renesans czy samobójstwo oświecenia?"

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Tygodnia Otwartej Nauki

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniach. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia z podaniem numeru spotkania - Repozytorium Uniwersytetu w Białymstoku (RUB), tel. 85 745 75 69 , e-mail: rub@uwb.edu.pl, http://repozytorium.uwb.edu.pl.