Klub Uczelniany AZS UwB zaprasza na treningi

14.10.2019

Rozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim wznawiają treningi sekcje sportowe Klubu Uczelnianego AZS UwB.

Klub zaprasza wszystkich, którzy nie boją się wyzwań – zwłaszcza tych, którzy uprawiali już jakąś dyscyplinę sportową, albo na przykład reprezentowali szkołę w zawodach sportowych. Czekają trenerzy: pływania, piłki koszykowej, siatkowej, futsalu, tenisa stołowego i ziemnego, lekkiej atletyki, sportów siłowych i ergometru wioślarskiego.

Zajęcia sekcji sportowych startują od 15.10.2019. Więcej informacji w zakładce sekcje sportowe.

Ponadto Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na zajęcia dodatkowe z tenisa ziemnego oraz do korzystania z siłowni. Więcej informacji na stronie internetowej SWFiS.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.