Przed wyjazdem zajrzyj na EURAXESS

02.02.2017

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zachęca do korzystania z polskiego portalu mobilnych naukowców EURAXESS.

Nowa wersja europejskiego portalu EURAXESS oraz jego krajowego odpowiednika (prowadzonego w wersji polskiej i angielskiej) działa od listopada 2016 r.

O ogromnym potencjale stron w docieraniu do naukowców i instytucji na całym świecie świadczy pół miliona wejść na portal europejski w ciągu pierwszych dwóch tygodni jego działania.

Polski portal euraxess.pl, oprócz informacji o ofertach pracy, grantach i stypendiach dla naukowców, zawiera praktyczne i  aktualne informacje dla uczonych przyjeżdżających z zagranicy do polskich uczelni, mogące ułatwić pracę Państwa pracownikom administracyjnym. Opisują one, między innymi, procedury związane z przyjmowaniem i zatrudnianiem zagranicznych naukowców. Także informacje dla wyjeżdżających za granicę pracowników mogą być źródłem aktualnie obowiązujących przepisów.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.