Rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy szkoleniowe do Kaliningradu

16.08.2017
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Uniwersytetu w Białymstoku do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej na dwa wyjazdy szkoleniowe (STT), w ramach programu Erasmus+ KA 107, w Bałtyckim Uniwersytecie Federalnym im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie.
Formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptowany przez wszystkie strony Mobility Agreement for Training należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej w terminie 16-23.08.2017r.
Wymagane dokumenty dostępne są pod adresem internetowym: http://uwb.edu.pl/wspolpraca-z-krajami-partnerskimi

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.