Szkoła Letnia „Uzasadnianie orzeczeń sądowych: perspektywy prawne i interdyscyplinarne”.

08.06.2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szkole Letniej „Uzasadnianie orzeczeń sądowych: perspektywy prawne i interdyscyplinarne”. Informacje na temat Szkoły znajdują się w załączniku. Osoby chętne do uczestnictwa w Szkole Letniej proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą e-mailową na adres judicialopinion@gmail.com do 9 czerwca 2016 r. Zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy (w załączniku).