Uroczyste rozstrzygnięcie III Konkursu Literackiego im. A. Markowej

20.04.2016

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników literatury, a zwłaszcza uczestników Konkursu Literackiego im. Anny Markowej na rozstrzygnięcie III edycji, które odbędzie się27 kwietnia 2016 o 18.00 w auli Wydziału Filologicznego UwB.

W tegorocznym konkursie udział wzięło 50 uczestników, co zapowiada wyraźny rozwój konkursu i coraz większą ilość pracy dla Kapituły w kolejnych latach. Tegorocznej uroczystości wręczenia nagród towarzyszyć będzie niespodzianka z udziałem aktorki Teatru Dramatycznego im. Al. Węgierki - Katarzyny Siergiej.

Przed uroczystością zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej Podlasie Anny Worowskiejna korytarzu przed aulą, godz. 17.30.