Wiesław Wróbel o historii ulicy Kilińskiego

17.01.2017

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku  zaprasza 19 stycznia na promocję książki pt. "Kilińskiego. Historia jednej ulicy" autorstwa Wiesława Wróbla.

Promocja odbędzie się w ramach cyklu "Podlasie w badaniach naukowych" o godzinie 12.15  w budynku Instytutu Chemii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego 1K (Kampus), aula 2001, I piętro.

Wiesław Wróbel jest historykiem, pracownikiem Biblioteki Uniwersyteckiej, a z zamiłowania badaczem historii Białegostoku i regionu, autorem książek na ten temat. Publikuje także felietony poświęcone dziejom poszczególnych białostockich budynków i ulic w „Kurierze Porannym”.

Na spotkaniu będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz książki, która została wydana w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku.